Atribuită
Cumpărare directă
Kit semnatura electronica valabilitate 2 ani (certificat digital calificat emis pe dispozitiv criptografic securizat) pentru urmatoarele persoane: ARDELEAN NELU (Director Comercial), MIJA EDUARD AURELIAN (Sef Serviciu Achizitii), BLAG SIMONA, GYORGY ANA, LAZAR ALINA, SECARA CLAUDIA, TUDOR CONSTANTIN pentru alte detalii: adresa de email achiziii@cenhd.ro
- Număr anunț
- DA25724015
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI 30855230)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.