Atribuită Cumpărare directă

MASINA TUNS GAZON HUSQVARNA LC140S cu autopropulsie conform comanda ferma nr. 9131/03.06.2020, atașată.

Număr anunț
DA25735385
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
16311100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.393,28 RON
Valoare atribuită
2.393,28 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.393,28 RON

din 2.393,28 RON estimat