Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE RIVEX CLOR NORMAL 4L AXION PASTA LEMON 400GR FAIRY EXPERT LEMON 5L AJAX DOUBLE BLEACH PRAF 4 CIF PROF.CREMA LEMON 2L PRONTO LEMN 750ML+33% AJAX GEAM FLOW.SPRING5L AJAX LAGOON 5L EPACK LAVETA UMEDA 3BUC DOMI BURETI BUC.7BUC PROM ENIGMA BUR.SARMA PROF10BU FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST//PACHET PRODUSE CURATENIE BIOCARPET 500ML+250ML//PACHET PRODUSE DE CURATENIE BIOCARPET 500ML+250ML//PACHET PRODUSE DE CURATENIE RIVEX CLOR NORMAL 4L AXION PASTA LEMON 400GR FAIRY EXPERT LEMON 5L AJAX DOUBLE BLEACH PRAF 4 CIF PROF.CREMA LEMON 2L PRONTO LEMN 750ML+33% AJAX GEAM FLOW.SPRING5L AJAX GREEN 5L HORECA EPACK LAVETA UMEDA 3BUC DOMI BURETI BUC.7BUC PROM ENIGMA BUR.SARMA PROF10BU FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST//PACHET PRODUSE DE CURATENIE JASOL SANI WC DETARTRANT MULTI MAN CAUCIUC MARI COADA LEMN FILET 1,1M FI= CRV GALEATA 15L+STORCATOR.
- Număr anunț
- DA25734594
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,82 RON
- Valoare atribuită
- 789,82 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.