Atribuită Cumpărare directă

Acid Acetilsalicilic 500 Mg x 20 2+0 Aspenter 75 Mg x 28 1+0 Brufen 400 Mg x 30 3+0 Captopril 50 Mg x 30 1+0 Carvedilol 12,5 Mg x 30 1+0 Dexatobrom 3 Mg+1 Mg/ml 2+0 Diurex 50 Mg/20 Mg x 20 1+0 Diurocard 50 Mg/20 x 30 0+10 Doreta 37,5mg/325mg x 30 1+0 Dulcolax 5 Mg 5mg x 30 1+0 Enap 5 Mg x 20 4+0 Fucidin H 20mg/g+10mg/g 1+0 Indapamid 1,5 Mg x 30 4+0 Medrol 32mg x 20 0+10 Metamizol 500 Mg x 20 6+0 Mucovim 200 x 20 1+0 Nitropector 20 Mg x 30 2+0 Sennalax x 20 1+0 Sennalax Plus Crusin x 20 1+0 Sumetrolim 400mg/80mg x 20 5+0 Tramadol 50mg x 20 1+0 Tramadol Retard 100 Mg 0+10 Triferment 275 Mg x 30 1+0 Vimovo 500 Mg/20 Mg 0+10 Vita 9 X 100 1+0 Contravaloare contributie pacient pentru 48 retete mai putin

Număr anunț
DA25726174
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta Sighisoara (CUI 5902691)
Furnizor / câștigător
FARMACIA GENTIANA SRL (CUI 1224863)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.167,94 RON
Valoare atribuită
1.167,94 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.167,94 RON

din 1.167,94 RON estimat