Atribuită Cumpărare directă

SE DORESTE ACHIZITIA DE SERVICII OPERATOR RSVTI CENTRALA 120 RON\LUNA, PE 7 LUNI, PENTRU 5 CAZANE.

Număr anunț
DA25738439
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT INSTAL SRL (CUI 15352609)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat