Atribuită Cumpărare directă

FREZA CU VIDIA PT LEMN 35MM LT22573 3 16,40 BUC BURGHIU CENTR.+ZENCUITOR 4,7X 7 2511000 3 23,36 BUC PROFIL ALU.TREAPTA 40/25MM ARG.270CM 13 36,05 BUC DISC DIA ECO FPE 125 2608602202 1 27,65 BUC

Număr anunț
DA25759426
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0391 Brasov (CUI 4317533)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615,60 RON
Valoare atribuită
615,60 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615,60 RON

din 615,60 RON estimat