Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: Cric tip crocodil marca Yato de înalta calitate. O trasatura caracteristica este înal?imea de pornire la ridicare scazuta , astfel încât sa poata intra sub fiecare masina, util în special la masinile sport mici. Esen?ial în garaje, servicii de anvelope ?i garaje. Înal?imea maxima [mm] 465 Înal?imea minima [mm] 130 Capacitate de ridicare [kg] 3000 Greutate (kg) 29
- Număr anunț
- DA25731624
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 42413200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.764 RON
- Valoare atribuită
- 1.764 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.