Atribuită Cumpărare directă

CF410X (410X) CARTUS TONER BLACK (6500 PAG)/CF411X CF412X CF413X (410X) CARTUS TONER C M Y (5000 PAG) /Cartus toner HP CE255A OEM Va silicitam cite 1 buc din fiecare culoare (C Y M)

Număr anunț
DA25741716
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.426,51 RON
Valoare atribuită
2.426,51 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
07.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.426,51 RON

din 2.426,51 RON estimat