Atribuită Cumpărare directă

Pachet 655919 1- Orink OR-106R02773 Toner negru Compatibil OR-LX3020/LX3025 4 x 83.19 = 332.76 Lei 2- Premium PE- Q2612A Toner Compatibil Q2612A 4 x 42.02 = 168.08 Lei Total = 500.84 Lei

Număr anunț
DA25746430
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,84 RON
Valoare atribuită
500,84 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,84 RON

din 500,84 RON estimat