Atribuită Cumpărare directă

VACCIN TETANIC ADSORBIT * 1 SERINGA PREUMPLUTA DIN STICLA INCOLORA, MONODOZA*0,5 ML, SUSP.INJ. DATA EXP:28.02.2021

Număr anunț
DA25757945
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33651620-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.500 RON
Valoare atribuită
117.500 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117.500 RON

din 117.500 RON estimat