Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA25734212
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRU RARES BARLAD (CUI 11631180)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,50 RON
Valoare atribuită
313,50 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,50 RON

din 313,50 RON estimat