Atribuită Cumpărare directă

Aspirator tip venturi pe aer comprimat (oxigenator) Aspirator tip venturi/vacuum complet standard German DIN - regulator vid cu manometru - gama vid : 0 ÷ - 760 mm Hg / 0 ÷ - 1000 mm Hg - cuplare standard DIN German, - vas secretii din policarbonat, autoclavabil la maximum 121ºC / 134ºC - in concordanta cu toate standardele EUROPENE - Marcaj CE - in concordanta cu standardul ISO

Număr anunț
DA25739355
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
42123610-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.100 RON
Valoare atribuită
8.100 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.100 RON

din 8.100 RON estimat