Atribuită Cumpărare directă

Elaborare documentatii tehnice privind amenajarea de trotuare , spatii verzi si scurgerea apelor ( P.T.E - Proiect tehnic de executie, inclusiv P.A.C.., Documentatii pentru obtinere avize/acorduri; include D.A.L.I., Studiu Topografic, Studiu Geotehnic, Expertiza Tehnica) - strada A.I.Cuza oras Strehaia

Număr anunț
DA25749695
Autoritate contractantă
ORASUL STREHAIA (CUI 6044227)
Furnizor / câștigător
AB ROUTE PROIECT SRL (CUI 33089072)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat