Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatie de finantare in conformitate cu exigentele ghidului solicitantului, pe formatul prevazut de program, abordand urmatoarele capitole: - Informatii despre proiect: identificarea proiectului, descrierea proiectului (obiectivele si contextul proiectului - coerenta proiectului cu alte programe/strategii, justificarea proiectului, identificare grup tinta/potentiali beneficiari, descriere activitati proiect, elaborare calendar de implementare), descrierea impactului asistentei financiare nerambursabile asupra implementarii proiectului, riscuri, sustenabilitatea proiectului; - Managementul si resursele proiectului: materiale, umane; - Achizitiile derulate in cadrul proiectului; - Indicatorii si rezultatele proiectului; - Contributia proiectului la temele orizontale – egalitatea de sanse, dezvoltare durabila; - Intocmirea bugetului proiectului, defalcat pe categorii de cheltuieli eligibile si neeligibile si in corelare cu activitatile proiectului; sursele de finantare - Intocmirea Machetei financiara - Intocmirea pe baza documentatiei tehnico-economice a listei de echipamente / lucrari / dotari cu incadrarea acestora in cheltuieli eligibile/ne-eligibile; - Consolidarea documentatiei dosarului prin verificarea existentei tuturor documentelor solicitate prin Programul de Finantare; - Elaborarea raspunsurilor la solicitarile de clarificari pe parcursul evaluarii aplicatiei; - Participarea la sedinte de lucru comune pentru elaborarea documentatiei.

Număr anunț
DA25744395
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Mircea Dragomirescu” Medgidia (CUI 29297563)
Furnizor / câștigător
TONIK PROJECT SRL (CUI 29399857)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.000 RON
Valoare atribuită
135.000 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
07.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.000 RON

din 135.000 RON estimat