Atribuită Cumpărare directă

Anticorp monoclonal anti-C123 APC, cod 130-090-901 - 3,045.80 lei Anticorp monoclonal anti-CD13 PE, cod 347406 - 3,201.00 lei Anticorp monoclonal anti HLA DR PacB, cod 307624 - 2,056.40 Anticorp monoclonal anti-CD20 PacB, cod 302328 - 2,182.50

Număr anunț
DA25737347
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.485,70 RON
Valoare atribuită
10.485,70 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.485,70 RON

din 10.485,70 RON estimat