Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK OEM (1600 PAG) Cartusele nu trebuie sa fie produse cu mai mult de 2 ani inainte de data achizitie.

Număr anunț
DA25744007
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA DAMBOVITA (CUI 9743297)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,52 RON
Valoare atribuită
415,52 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,52 RON

din 415,52 RON estimat