Atribuită
Cumpărare directă
Servicii publice de salubrizare privind colectarea separata si transportul separat al deseurilor municipale si al deseurilor similare provenind din activitati comerciale, din industrie si institutii, inclusiv fractii colectate separat, fara a aduce atingere fluxului de deseuri de echipamente electrice si electronice, baterii si acumulatori.
- Număr anunț
- DA25741975
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMNA (PRIMARIA TAMNA) (CUI 7643526)
- Furnizor / câștigător
- ECOSAL DROBETA SRL (CUI 31156876)
- Cod CPV
- 90511200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.949,58 RON
- Valoare atribuită
- 53.949,58 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.