Atribuită Cumpărare directă

SNUR MOTOCOASE PROFIL PATRAT= 6 BUC, CAP TAIERE CU FIR BF5 BUC 1,00 DISC CU VIDIA TIP 1 PT TUNS IARBA 80T BUC 2,00 ; sa fie insotitede certificate de calitate, conformitate si garantie.

Număr anunț
DA25749790
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii-U.M. 02286 Bascov (CUI 4318245)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397,82 RON
Valoare atribuită
397,82 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397,82 RON

din 397,82 RON estimat