Atribuită Cumpărare directă

Achizitie bidonase apa si suport bidonase apa pt.sportivii CS Unirea Sannicolau Mare / masura siguranta Covid 19

Număr anunț
DA25736066
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV UNIREA SANNICOLAU MARE (CUI 27874924)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,48 RON
Valoare atribuită
722,48 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,48 RON

din 722,48 RON estimat