Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR 7M 6P CU PROTECTIE BUC 2 GALEATA CU STORCATOR BUC 8 REZERVA ODORIZANT AIRWICK BUC 15 MOP LAT 80CM BUC 2 TERMOMETRU NONCONTACT DIGITAL BUC 1

Număr anunț
DA25748325
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Benedek Elek" Cetariu (CUI 21742177)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
883,68 RON
Valoare atribuită
883,68 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
07.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

883,68 RON

din 883,68 RON estimat