Atribuită
Cumpărare directă
FENITOINA 100MG 2BL X 10CP GEDEON 3 ani, (PHENYTOINUM) SIOFOR 1000MG X 60CPR FILM (METFORMINUM) BERLIN CHEMIE AG MENARINI GROUP TROMBOSTOP 2MG X 30CP TERAPIA (ACENOCUMAROLUM) (3 ani) Producator : TERAPIA S.A. Tine loc de comanda! (Am reinitiat achizitia pt aceste medicamente, deoarece achizitia initiala (din 03.06.2020) nu am acceptat-o in termen si a fost anulata. Va rugam NU livrati atat cantitatile din achizitia DA25728515, cat si din prezenta achizitie, deoarece reprezinta una si aceeasi comanda)
- Număr anunț
- DA25752049
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,10 RON
- Valoare atribuită
- 352,10 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.