Atribuită
Cumpărare directă
Plic offset alb 80gr autoad.-siliconic 110x220mm ,fereastra ,dimensiunea ferestrei 45mm x 90mm clapa dreapta, deschidere latura lunga,1000 BUC/CUT. Achizitia se face in baza contractului nr. 1525/21.02.2020. Cantitate 30.000 buc., adică 30 cutii/1000 buc. PERSONALIZATE pentru TRIBUNALUL GALAȚI
- Număr anunț
- DA25765716
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Galati (CUI 3126756)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
- Cod CPV
- 30199230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.