Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA – 12 luni asigurare , astfel: - incepand cu 15.06.2020, pentru un autoturism Skoda Octavia cu urmatoarele caracteristici: an fabricatie 2007, capacitate cilindrica 1896, putere 74 kw, masa maxima autorizata 1855 kg.Prima de asigurare 448.26 lei.Plata prima de asigurare, integral.

Număr anunț
DA25742044
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA MURES (CUI 9941766)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,26 RON
Valoare atribuită
448,26 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,26 RON

din 448,26 RON estimat