Atribuită
Cumpărare directă
ANAL CABLU PVC CU ADEZIV 20X10MM 2M- 12buc, CAP PRELUNGITOR- 1buc, GIPS CARTON 9.5MM (1.2X2.6M)-7buc, DOZA APARTAT-10buc, BANDA IZOLIER- 1buc, DIBLU GIPS CARTON- 30buc, SURUB AUTOFILETANT 35- 30buc, DIBLU 8X80-100buc, CIMENT 40KG-16sac, BATERIE CADA- 1buc, MUFA PPR EVERLINE 20-6buc, SET PRINDERE BOILER-1buc, HOLENDER PP-R EVERLINE 20X1/2- 2buc, RACORD 20-2buc, SUPAPA BOILER- 1buc, PANOU BORDURAT 2X2.5M- 4buc, GLET UMPLERE CT126 20KG-1sac, SAPA AUTONIVELANTA-1sac, MISTRIE- 1buc, BURGHIU-1buc, ELECTROZI-2kg, DOZA GAZ-2buc, FAIANTA ALBA BIANCA 25X40CM 1.2MP/CUT.-34.20mp, GRESIE TEMPO ALB 1.2MP/CUT-4.80mp, ADEZIV GRESIE SI FAIANTA CM9 CERESIT 25KG-12sac, GLETIERA CU DINTI-1buc, CHIT ALB 5KG-3buc, DISTANTIER 3-2buc, GRESIE TERO-8.40mp, PROFIL CD 4M-10buc, PROFIL UW 4M-10 buc.
- Număr anunț
- DA25748699
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- ARCOMPANY S.R.L. (CUI 15293456)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.193,24 RON
- Valoare atribuită
- 3.193,24 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.