Atribuită Cumpărare directă

Teava cupru 15,mufa ZN,nipluZN, robinet trecere 3/4,pasta lipit,cositor

Număr anunț
DA25747506
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kun Kocsard (CUI 13647859)
Furnizor / câștigător
AUTOMOZAIC SRL (CUI 15509305)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,87 RON
Valoare atribuită
207,87 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,87 RON

din 207,87 RON estimat