Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze un aparat foto digital compact, 20.1 MP comoditate multifuncțională, obiectiv mai larg, luminous, vizor OLED încorporat cu strat de protecție ZEISS T, processor BIONZ X, obiectiv F 1,8-2,8 Vario-Sonnar T de 24-70 mm, sensor CMOS Exmor R de tip 1,0 cu iluminare din spate pentru înaltă rezoluție și zgomot redus
- Număr anunț
- DA25757385
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 38651000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.957,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.957,97 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.