Atribuită
Cumpărare directă
Galeata plastic cu storcator dreptunghiular Buc 2 13.3 Rezerva mop bumbac 250g Suprem Buc 4 2.86 Cos hartie 10L negru perforat Forpus FO30421 Buc 2 15 Laveta microfibra universala 30X30 Oti 040118 Buc 2 3.3 Manusi pentru menaj Latex 805221 Set 4 2.02 Prosoape hartie rola albe 100m 2straturi (MIDI) Suprem Buc 30 9.06 Sapun lichid Suprem 5L alb Buc 1 12.67 Lavete umede 3/set Bonus/Cleanex/Perfetta Buc 1 3.27 Burete vase canelat 3/set Bonus/Cleanex/Perfetta Set 2 2.91
- Număr anunț
- DA25751364
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA CLUJ (CUI 16453440)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 376,28 RON
- Valoare atribuită
- 376,28 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.