Atribuită Cumpărare directă

Furnizare de produse de papetarie,etichete autocolante(70x37mm),etichete autocolante(7x2.54cm),hartie pentru fotocopiatoare,tonere imprimanta.

Număr anunț
DA25758216
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Municipiului Bucuresti (CUI 4203563)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.794,49 RON
Valoare atribuită
46.794,49 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.794,49 RON

din 46.794,49 RON estimat