Atribuită Cumpărare directă

Programul de perfectionare cu tema: Legalitatea actelor si cod administrativ - dna. Jalonschi Lavinia Claudia; Tema: Executare silita si recuperare creante - Toba Andreea Paula; Tema: Comunicare in situatii de criza - Cura Rodica Ana, Matica Alexandra, Baghina Oana, Mot Ligia Eleonora.

Număr anunț
DA25763529
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,30 RON
Valoare atribuită
756,30 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,30 RON

din 756,30 RON estimat