Atribuită Cumpărare directă

- Guler neopren (include detasarea vechiului guler, confectionarea noului guler si atasarea acestuia prin lipire si coasere) Pret (materiale + manopera) [lei /buc. 500 lei; - Manseta neopren (include detasarea vechii mansete, confectionarea noii mansete si atasarea acesteia prin lipire si coasere) Pret (materiale + manopera) [lei /buc.] 250 lei; - Supapa (include detasarea vechii supape, pregatirea suprafe?elor si atasarea acesteia prin lipire) Pret (materiale + manopera) [lei /buc.] 100 lei; * Pentru un costum sunt necesare 1 (una bucata) guler, 2 (doua bucati) manseta si 2 (doua bucati) supapa, total pentru un costum 1200 lei.

Număr anunț
DA25752863
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
NEMO DIVE SRL (CUI 32868589)
Cod CPV
98393000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat