Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare si instalare 550 buc Aparat de iluminat stradal de putere 35.8W si 4928 lm; 300 buc Aparat de iluminat stradal de putere 57.7 W si 7970 lm - complet echipate cu Set accesorii conectare la retea electrica , inclusiv demontare aparat existent/ montare aparat de iluminat nou, pe consolele existente, si Furnizare 1buc Statie de incarcare Juice Pole 2x22 kW ; Pret Oferta : 448.250,0 lei (fara TVA);
- Număr anunț
- DA25765134
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
- Furnizor / câștigător
- ENEL ENERGIE (CUI 22000460)
- Cod CPV
- 45316110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448.250 RON
- Valoare atribuită
- 448.250 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.