Atribuită Cumpărare directă

PACHET ACCESORII CALCULATOR

Număr anunț
DA25751511
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR SLAVESCU (CUI 5010188)
Furnizor / câștigător
A & Z INFO SYSTEMS SRL (CUI 10405931)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
814,29 RON
Valoare atribuită
814,29 RON
Data publicării
07.06.2020 00:00
Data finalizării
08.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

814,29 RON

din 814,29 RON estimat