Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII CAPITALE , PUNERE IN FUNCTIUNE , MONTAJ ECHIPAMENTE FRIGOTEHNICE, INCARCARE CU FREON , REFACERE INSTALATII ELECTRICE SI REVIZII GENERALE COMPLETE CAMERE FRIG CU CAPACITATEA DE 20-60 MC DEMONTARE INSTALATII VECHI SI TRASEE FRIGORIFICE SI DE ALIMENTARE CU ENERGIE 220 SAU 380VOLTI -INLOCUIRE PANOURI DE COMANDA SI CONTROL DE EXTERIOR SI SENZORI DE PREZENTA -REGLARE ,INCARCARE FREON ,PROBE TEHNOLOGICE CU INLOCUIRE COMPLETA TRASEE FRIGORIFICE, -INLOCUIRE TRASEE DE COMANDA SI ECHIPAMENTE - PUNERE SI REPUNERE IN FUNCTIUNE ECHIPAMENTE PROFESIONALE FRIGORIFICE (INLOCUIRE AGREGAT,VAPORIZATOR SI PANOU DIGITAL CU PERSONAL CALIFICAT FRIGOTEHNIST ) - CURATARE,DEZINFECTARE SI INSTRUCTAJ PERSONAL UTILIZATOR : LUCRARILE CUPRINSE IN DEVIZ SUNT TOTALE : DEMONTARE, MONTARE, INLOCUIRE , REPARARE AGREGATE , VAPORIZATOARE SI PANOURI DIGITALE DE COMANDA SI CONTROL DOAR PENTRU CAMERE FRIGORIFICE DE REFRIGERARE SAU CONGELARE MEDII DE 20-40 MC TEMPERATURI MEDII DE LUCRU -10 +10 GRADE

Număr anunț
DA25789921
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
Cod CPV
45331231-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.800 RON
Valoare atribuită
14.800 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.800 RON

din 14.800 RON estimat