Atribuită
Cumpărare directă
1. foaie zilnica de miscare a bolnavilor - 1000 bucati - ptet unitar 0.16 lei/ bucatas 2. adeverinta medicala - 5 topuri -pret unitar - 2.26 lei/ bucata 3. foaie colectiva de prezenta - 5 carnete pret unitar - 9.95 lei / bucata 4. bilete de iesire din spital - 5 topuri - pret unitar - 2.25 lei/ bucata 5. chestionar privind satisfactia pacientului - 500 bucati - pret unitar 0.30 lei / bucata 6. nevoia 4 - 500 bucati - pret unitar 0.30 lei / bucata 7. nevoia 5 - 500 bucati - pret unitar 0.30 lei / bucata
- Număr anunț
- DA25790341
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- PROPELLER SRL (CUI 23763869)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 682,30 RON
- Valoare atribuită
- 682,30 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.