Atribuită Cumpărare directă

1. Tablou din PVC de 5 mm cu rama din AL - 12 buc - dimensiuni: 670 x 1010 mm - termen de livrare: 7 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 170 Lei + TVA / buc. x 12 buc. = 2040 Lei + TVA 2. Tablou din PVC de 5 mm cu rama din AL - 2 buc - dimensiuni: 2300 x 1600 mm - termen de livrare: 7 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 980 Lei + TVA / buc. x 2 buc. = 1960 Lei + TVA 3. Tablou din PVC de 5 mm cu rama din AL si distantiere de 55 mm față de perete - 2 buc - dimensiuni: 1300 x 1200 mm - termen de livrare: 7 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 400 Lei + TVA / buc. x 2 buc. = 800 Lei + TVA 4. Tablou din PVC de 5 mm cu rama din AL - 1 buc - dimensiuni: 1700 x 1100 mm - termen de livrare: 7 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 470 Lei + TVA / buc. 5. Tablou din PVC de 5 mm cu rama din AL - 1 buc - dimensiuni: 1400 x 1100 mm - termen de livrare: 10 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 395 Lei + TVA / buc. 6. Tablou din stiplex si autocolant translucent cu rama din AL - 1 buc - dimensiuni: 1130 x 1500 mm - termen de livrare: 7 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 675 Lei + TVA / buc. 7. Tablou din PVC de 5 mm cu rama din AL – 1 buc - dimensiuni: 1130 x 1500 mm - termen de livrare: 7 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 420 Lei + TVA / buc. 1. Panou din PVC de 10 mm și autocolant printat și laminat - 6 buc - dimensiuni: 800 x 400 mm - termen de livrare: 10 zile lucrătoare de la aprobarea machetei.

Număr anunț
DA25749215
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI 12039551)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.060 RON
Valoare atribuită
12.060 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.060 RON

din 12.060 RON estimat