Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru instalatii de apa cot PE D32 – 1 buc; niplu bronz 1 tol – 2 buc; teu PE 32 – 1 buc, conector PE D32 – 1 buc, niplu zincat 1 tol - 1buc, mufa PE D32 – 1 buc.

Număr anunț
DA25787307
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49,63 RON
Valoare atribuită
49,63 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49,63 RON

din 49,63 RON estimat