Atribuită Cumpărare directă

12 luni - - Inregistrare video pe suport FULLHD / 4K sedinte Consiliu Local - Transcriere in format word a inregistrarilor video ale sedintelor de Consiliu Local - Transpunere pe suport DVD a inregistrarilor video ale sedintelor de Consiliu Local

Număr anunț
DA25758149
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
SIBART SRL (CUI 15552623)
Cod CPV
92111200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.220 RON
Valoare atribuită
11.220 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.220 RON

din 11.220 RON estimat