Atribuită
Cumpărare directă
5948941029085 RINO SILICON NEUTRAL ALB 280ML BUC 1.00*17.56 5032227300378 LUBRIFIANT MULTIFUCT WD-40 SMARTSTRAW 420ML BUC 1.00*31.01 8590309068655 BATERIE LAVOAR F VENTIL TITANIA IRIS 944401/1.0 BUC 1.00*88.23 5995991115053 EUROPORTAL 25/92/16 BUC 5.00*41.18
- Număr anunț
- DA25756995
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 342,68 RON
- Valoare atribuită
- 342,68 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.