Atribuită Cumpărare directă

Sémiologie Et Diagnostic des Maladies des Animaux Domestiques, Vol. 1: Appareil Digestif, Appareil Respiratoire, Appareil Circulatoire, Appareil Urinaire (Classic Reprint)

Număr anunț
DA25758509
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,75 RON
Valoare atribuită
137,75 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,75 RON

din 137,75 RON estimat