Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat split tip inverter, marca Hyundai 12.000btu. Putere racire/incalzire 3500/3600w; Alimentare electrica 220v; Moduri de lucru: racire, incalzire, dezumidificare, ventilare. Eficienta energetica: racire - A+ / incalzire - A++; Compresor rotativ Panasonic; Agent refrigerant R410A/Servicii de montaj aparate de aer conditionat monosplit 9-12.000 btu. Montaj unitate interna; montaj suporti unitate externa; montaj unitate externa; strapungere zidarie; realizare kit montaj aparate; realizare conexiuni traseu frigorific si electrice; probe de etanseitate si buna functionare
- Număr anunț
- DA25796986
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN CALARASI (CUI 15263943)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.588,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.588,23 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.