Atribuită Cumpărare directă

SETURI LAVETE USCATE 8 BUC X 4.20 LEI/BUC, ROLE MAINI 21 BUC X 21.01 LEI/BUC

Număr anunț
DA25776933
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SAVARSIN (CUI 29029870)
Furnizor / câștigător
COJOCARU IMPORT EXPORT SRL (CUI 6601166)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
474,79 RON
Valoare atribuită
474,79 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

474,79 RON

din 474,79 RON estimat