Atribuită Cumpărare directă

1 Conductor FY 6 ML 20 2.35 47.06 8.94 2 SIGURANTA AUTOMATA 1P BUC 4 12.18 48.74 9.26 3 TUB LED 18W BUC 10 10.92 109.24 20.76 4 TUB LED 36W BUC 3 12.61 37.82 7.18 5 BEC LED 13W BUC 8 12.61 100.84 19.16 6 CONTACTOR 380V BUC 2 306.72 613.45 116.55

Număr anunț
DA25778896
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,14 RON
Valoare atribuită
957,14 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,14 RON

din 957,14 RON estimat