Atribuită
Cumpărare directă
Revizie periodica dupa 1000 de ore functionare la JCB 4CX: care include inlocuirea urmatoarelor consumabile si servicii conexe, conform oferta nr. 2242/20.05.2020 - manopera orara (reparatii) = 5 ore - inel O 1 = 1 buc. - filtru ulei hidraulic = 1 buc. - inel O 2 = 1 buc. - filtru combustibil = 1 buc. - filtru aer exterior = 1 buc. - ulei punte fata (bidon 5L) = 1 buc. - ulei punte fata (bidon20L) = 1 buc. - ulei punte spate (bidon 5L) = 1 buc. - ulei punte spate (bidon20L) = 1 buc. - ulei cutie viteze (bidon 20L) = 1 buc. - ulei motor 15W30 (bidon 5L) = 4 buc. - vaselina tub 400g = 6 buc. - garnitura cauciuc = 1 buc. - filtru motorina decantor = 1 buc. - vaselina spray = 4 buc. - filtru transmisie 15 microni = 1 buc. - spray degresant = 3 buc. - taxa mediu ulei CF. OUG 196/2005 = 93 L - filtru ulei motor M22x1 = 1 buc.Serviciile se vor efectua numai dupa primirea comenzii ferme din partea beneficiarului.Termen de garantie conform ofertei.
- Număr anunț
- DA25787563
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.103,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.103,50 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.