Atribuită Cumpărare directă

Cartuș compatibil Lexmark 51B2X00 - 20k buc 5 123,00 615,00 Cablu coaxial RG213 buc 200 10,00 2000,00 Cablu conexiune SATA 6 Gb/sec buc 30 5,00 150,00 Bandă izolatoare PVC buc 50 2,00 100,00

Număr anunț
DA25750777
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.865 RON
Valoare atribuită
2.865 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.865 RON

din 2.865 RON estimat