Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru managementul de proiect, in cadrul proiectului " Cresterea eficientei energetice a Scolii Gimnaziale nr. 3, Str. Crinilor, nr. 1, oras Bals, Judetul Olt", COD SMIS 127291. Asistență în definirea cadrului procedural adecvat pentru implementarea corespunzătoare a proiectului, asistență în implementarea proiectului conform termenelor prevăzute si a cerințelor de raportare tehnica si financiara din contractul de finanțare, notificări, corespondente pentru OI, asistență în întocmirea documentației solicitate de procedurile de implementare, rapoarte de progres, cereri de rambursare, cereri de plata, verificarea documentației de achiziții, cerere de prefinanțare, asistență în relația cu persoanele/operatorii economici implicatI în derularea proiectului: autoritate contractanta, proiectant, diriginte de șantier, constructor, auditor financiar, etc, asistenta în îndeplinirea obiectivelor asumate, verificarea respectării condițiilor de publicitate impuse de finanțator, conform referatului de necesitate nr. 9636/05.06.2020.
- Număr anunț
- DA25758838
- Autoritate contractantă
- ORASUL BALS (CUI 4286437)
- Furnizor / câștigător
- MSDBIZ CONSULTING SRL (CUI 37070226)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.790,85 RON
- Valoare atribuită
- 16.790,85 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.