Atribuită Cumpărare directă

Oferta de servicii este defalcată pe servicii directe şi auxiliare conexe managementului, dumneavoastră putând opta pentru unul sau mai multe servicii în funcţie de nevoile cu care se confruntă instituţia.

Număr anunț
DA25797300
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 222 (CUI 20745760)
Furnizor / câștigător
FIX CONSULTING SRL (CUI 15211286)
Cod CPV
79420000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat