Atribuită Cumpărare directă

DEXTRAN 40 100G/L NACL 9G/L SOL.PERF. FLAC. 500ML - DEXTRANUMX 6 -

Număr anunț
DA25757022
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348,40 RON
Valoare atribuită
348,40 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,40 RON

din 348,40 RON estimat