Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT MAINI CLONEX 250ML: 14 X 16,5 = 231 MANUSI VINIL NEPUDRATE 100/SET - L: 1 X 42 = 42 MANUSI VINIL NEPUDRATE 100/SET - M: 1 X 38 = 38 MASCA CHIRURGICALA 3 PLIURI (50BUC/SET): 2 X 98 = 196 DEZINFECTANT PARDOSELI 5L BACTISEPT: 1 X 58 = 58 ROLA PROSOP 300M: 2 X 26,6 = 53,2 SAPUN LICHID 5L CU DESINFECTANT: 1 X 69 = 69
- Număr anunț
- DA25760593
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 687,20 RON
- Valoare atribuită
- 687,20 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.