Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Servicii intretinere Sistem detectie incendiu Primaria Amara, cu plata trimestriala: Sistemul este compus din: - centrala incendiu - 1 buc; - detectori fum - 17 buc; - butoane incendiu - 4 buc; - sirena interioare - 4 buc; - sirena exterioara - 1 buc.

Număr anunț
DA25765662
Autoritate contractantă
Orasul Amara (CUI 4427889)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
50324100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.304,20 RON
Valoare atribuită
1.304,20 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.304,20 RON

din 1.304,20 RON estimat