Atribuită Cumpărare directă

solutie spalat exterior ph neutru dilutie 1/50 , bidon 25 kg

Număr anunț
DA25777221
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
S & M STEMI CLEAN SRL (CUI 29357703)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.012,50 RON
Valoare atribuită
1.012,50 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.012,50 RON

din 1.012,50 RON estimat